O nas

NZOZ Lekarz Rodzinny świadczy usługi dla pacjentów od 1999 roku (Kasa Chorych, NFZ). Początkowo była to jedna przychodnia przy ul. Turystycznej w Lublinie. Została ona przeniesiona do nowego budynku w Wólce i rozbudowana o filię na osiedlu Borek w Turce.

Aby zostać pacjentem przychodni należy wypełnić deklarację wyboru (poniżej do pobrania) i złożyć w rejestracji przychodni. W poprzedniej placówce nie trzeba dokonywać już żadnych formalności. Karty szczepień dziecka przesyłane są pocztą pomiędzy przychodniami. Nasi pacjenci mogą korzystać z obu naszych przychodni.

Drugim sposobem zapisania się do przychodni jest złożenie e-deklaracji do lekarza, pielęgniarki i położnej. W 2019 roku udostępniono funkcjonalność obsługi elektronicznej deklaracji podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej. Deklaracje wyboru w postaci elektronicznej można złożyć za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (IKP). W tym celu należy wypełnić odpowiedni wniosek i podpisać go za pomocą Profilu Zaufanego lub podpisu kwalifikowanego.

Druki do pobrania:

deklaracja zapisu do:
– lekarza
– pielęgniarki
– położnej

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.